EKOFROST

Siltumnesējs "EKOFROST"

Ekoloģiski drošs, zema sasalšanas siltumnesējs, kas ir paredzēts siltuma sūkņu un citu siltumapmaiņas agregātu "aukstām" kontūrām ar piespiedu cirkulāciju. Apveltīts ar paaugstināto siltumietilpību un plūstamību.

SASTĀVS 

"EKOFROST” siltumnesējs pārstāv ūdens-spirta šķīdumu ar daudzfunkcionālu pie kausējumu piemetinājumu. Pie viņa izgatavošanas tiek izmantots speciāli attīrīts un "mīkstināts" ūdens, kas paaugstina viņa stabilitāti ekspluatācijā.

IZMANTOŠANAS ĪPATNĪBAS

"EKOFROST siltumnesējs" izlaižas ainā, kura ir gatava pielietojumam: "EKOFROST-20" un "EKOFROST-25" ar kristalizācijas sākuma temperatūru -20º, un -25º attiecīgi. Pa pasūtījumu klienta ir ražojams "EKOFROST - koncentrāts" izmantojot, "EKOFROST-konc". ir nepieciešams atšķaidīt ar tehnisku ūdeni, destilēto vai speciāli attīrīta un mīkstināta ūdeni, saskaņā ar parādīts zemāk tabulu:

Aizsalšanas temperatūra "EKOFROST-konc saturs".(%) Ūdens(%) saturs
Mīnuss 40˚C 56 44
Mīnuss 30˚C 42 58
Mīnuss 20˚C 30 70

SISTĒMAS SAGATAVOŠANA

Uzticama un ilglaicīga sistēmas darba nodrošinājumam ar "EKOFROST siltumnesēju" nepieciešams veikt priekšdarbus. Pirms siltumnesēja aizliešanas apkures vai kondicionēšanas jaunā sistēmā nepieciešams ražot hidrotestu un pārbaudīt tās darbu pie atzinīgas temperatūras uz ūdens, bet pie noliedzošās - uz antifrīza. Ja atrast noplūdes, saliet šķidrumu, novērst problēmas un atkal izjust. Pirms siltumnesēja aizliešanas vecā sistēmā nepieciešams iepriekšējs viņu skalot ar šķidrumu līmeņa attīrīšanai. 

GLABĀŠANA

Siltumnesēju nepieciešams glabāt vietā, kura ir nepieejama bērniem. Glabāšanas termiņš - 3.gadi no izgatavošanas laika.

IESAIŅOJUMI

Kannas - 25 L, mucas 60 un 210 LL, konteiners - 1000 L. Iesaiņojums maksa atsevišķi.

 
Autohim

“AUTOHIM” SIA
Vien. Reģ. Nr.: LV 53603021711
Jur. adrese: Aviācijas iela 10, Jelgava, Latvija, LV-3002
Konts: LV20 UNLA 0050 0046 64251
A/S SEB banka , Jelgavas fil. kods UNLA LV2x

Meklēšana