Par mums

Image
Image

Auto ķīmijas , sadzīves ķīmijas, siltumnesēju šķidrumu ražošana un piknika lietu tirzniecība 

  Uzņēmums ,,Autohim’’ ir dibināts 2004. gadā. Savu darbību mēs iesakām ar dažādu automašīnu ekspluatācijā nepieciešamo sķidrumu ražošanu. Ražošanas sākuma stadijā mēs ražojām vairāku veidu dzesēšanas sķidrumus, vairāku veidu vējstiklu mazgāšanas sķidrumus, bremžu šķidrumus, elektrolītu un citus automašīnu ekspluatācijai nepieciešamos šķidrumus. Laika gaitā mūsu ražotās auto ķīmijas produktu sortiments ir krietni palielinājies.

Sortimentam klāt ir nākuši tādi produkti, kā dažādi automašīnu detaļu tīrīšanas un apkopes līdzekļi, tā arī automašīnu dzinēja darbību nodrošinošie šķidrumi. 

2009. gadā mēs uzsākām jauna produkcijas veida – siltumnesēju šķidrumu ražošanu. Mūsu ražotie siltumnesēji tiek lietoti privātmāju, komercobjektu un izklaides objektu apkures, ventilācijas, kondicionēšanas sistemās, kā arī dažādās saldēšanas iekārtās, siltumsūkņos , jonu katlos un saules kolektoros.

2015. gadā mēs sākām ražot grila un citus aizdedzināšanas šķidrumus, ka arī importēt un tirgot kokogles. Izejvielas un taru mēs iegādājamies dažādās ES valstīs no vadošajiem šo nozaru ražotājiem un piegādātājiem, tādiem, kā BASF (Vācija), Orlen (Polija), ARTECO (Beļģija), TELKO (Somija) un citiem.

Mūsu klientu vidū ir privātpersonas , ražošanas un tirzniecības uzņēmumi, kā arī lielie biznesa centri, viesnīcas, ledus halles un citi. Savus klientus mēs nodrošinām ar visu viņiem nepieciešamo dokumentāciju, tādu kā Drošības Datu Lapas, kvalitātes sertifikāti un citu dokumentāciju. Mums ir izstrādāta sava iekšējā ražotās produkcijas kvalitātes pārbaudes sistēma.

Pamatojotīes uz augsminēto pārbaues sistēmu tiek veiktas izejvielu pārbaudes pirms ražošanas procesa uzsākšanas, bet pēc šī procesa pabeigšanas tiek veiktas gatavās produkcijas kvalitātes pārbaudes. Reaģējot uz aktuālo tirgus pieprasījumu, mēs ieviešam jaunus produkcijas veidus, kā arī veicam izmaiņas mūsu ražošanas procesos un modernizējam ražošanas iekārtas.

Autohim

“AUTOHIM” SIA
Vien. Reģ. Nr.: LV 53603021711
Jur. adrese: Aviācijas iela 10, Jelgava, Latvija, LV-3002
Konts: LV20 UNLA 0050 0046 64251
A/S SEB banka , Jelgavas fil. kods UNLA LV2x

Meklēšana