Ekofrost

EKOFROST

Ekoloģiski drošs zema sasalšanas siltumnesējs, kas ir paredzēts siltuma pumpju un citu siltum apmaiņas agregātu "aukstām" kontūrām ar piespiedu cirkulāciju. Apveltīts ar paaugstināto siltumietilpību un plūstamību.

SASTĀVS 

"EKOFROST” siltumnesējs pārstāv ūdens-spirta šķīdumu ar daudzfunkcionālu pie kausējumu piemetinājumu. Pie viņa izgatavošanas tiek izmantots speciāli attīrīts un "mīkstināts" ūdens, kas paaugstina viņa stabilitāti ekspluatācijā.

IZMANTOŠANAS ĪPATNĪBAS

"EKOFROST siltumnesējs" izlaižas ainā, kura ir gatava pielietojumam: "EKOFROST-20" un "EKOFROST-25" ar kristalizācijas sākuma temperatūru -20º, un -25º attiecīgi. Pa pasūtījumu klienta ir ražojams "EKOFROST - koncentrāts" izmantojot, "EKOFROST-konc". ir nepieciešams atšķaidīt ar tehnisku ūdeni, distileto vai speciāli attīrīta un mīkstināta ūdeni, saskaņā ar parādīts zemāk tabulu:

Aizsalšanas temperatūra"EKOFROST-konc saturs".(%)Ūdens(%) saturs
Mīnuss 40˚C 56 44
Mīnuss 30˚C 42 58
Mīnuss 20˚C 30 70

Siltum apmaiņas sistēmai jābūt germetiskas, kas spirti neiztvaikoja un siltumnesējs nepazaudēja savējās īpašības. Bez tam, neatļaujas siltumnesēja izmantošana augstāk nekā temperatūra 30-35ºC, т.к. siltumnesēja kūsāšanas temperatūra 75-80ºС. "EKOFROST” Siltumnesējs ļauj izstrādāt darbi pie apkārtējas vides noliedzošajām temperatūrām. Siltuma apmaiņas sistēma būtu hermētisku, tas būtu spirtus nav iztvaikot un dzesēšanas nezaudēja savu īpašību. Bez tam, tas nav atļauts apkure dzesētāja temperatūru virs 30-35 ° C, jo viršanas dzesētāja 75-80 ° C. dzesētāja «EKOFROST» ļauj ražot darbus pasūtot pie negatīvas temperatūras. Ieturot ekspluatācijas režīmu, ir paredzēta siltumnesēja darbspēja uz 5gādi nepārtraukta darba vai 10 apkurināšanas sezonām.

SISTĒMAS SAGATAVOŠANA

Uzticama un ilglaicīga sistēmas darba nodrošinājumam ar "EKOFROST siltumnesēju" nepieciešams veikt priekšdarbus. Pirms siltumnesēja aizliešanas apkures vai kondicionēšanas jaunā sistēmā nepieciešams ražot hydrotestu un pārbaudīt tās darbu pie atzinīgas temperatūras uz ūdens, bet pie noliedzošās - uz antifrīza. Ja atrast noplūdes, saliet šķidrumu, novērst problēmas un atkal izjust. Pirms siltumnesēja aizliešanas vecā sistēmā nepieciešams iepriekšējs viņu skalot ar šķidrumu līmeņa attīrīšanai. Pirms siltumnesēja aizliešanas vecā sistēmā nepieciešams iepriekšējs viņu skalot ar šķidrumu attīrīšanai.

GLABĀŠANA

Siltumnesēju nepieciešams glabāt vietā, kura ir nepieejama bērniem. Glabāšanas termiņš - 3.gadi no izgatavošanas laika.

IESAIŅOJUMI

Kannas - 25 L, mucas 60 un 210 LL, konteiners - 1000 L.   Iesaiņojums maksa atsevišķi.

 

Papildus informācija

  • Iepakojums: Kannas: 10 un 25 litri, mucas: 210 litri
  • Konteineri: 1000 litri
Веб-портал JooMix.